Pořádám festivaly pro dobrodruhy a cestovatele

Nejlepší čeští přednášející cestovatelé, bohatý doprovodný program a skvělé jídlo a pití vystihují festivaly, které každý rok pořádám

Obrázek

Cestovatelská Střela

Cestovatelská Střela je festival, který pořádám ve spolupráci s obcí Dolní Hradiště a Slávkem Králem právě v malebném prostředí Dolního Hradiště ležícího nad údolím řeky Střely. Festival kombinuje cestovatelské přednášky od nejlepších českých přednášejících cestovatelů, večerní koncerty, doprovodný program v pohodě jógy, muzikoterapie, autorského čtení a dalších zábavných aktivit. V rámci festivalu mají návštěvníci možnost ochutnat na místě připravovaná jídla inspirovaná kuchyní celého světa.

Letní verze festivalu se koná vždy poslední víkend v srpnu a nabízí necelou desítku přednášek a 2 koncerty, zimní jednodenní událost se koná v únoru a tvoří ji 3 přednášky a koncert. Zimní události předchází páteční setkání přednášejích cestovatelů, jediná akce svého druhu u nás. Na podzim pak obec Dolní Hradiště pořádá podzimní akci s jednou přednáškou a taneční zábavou.


www.cestovatelskastrela.cz

Zažij Nový Zéland

Zažij Nový Zéland je cestovatelský festival zaměřený na Nový Zéland, který pořádám ve spolupráci s pražským kinem Dlabačov. Účelem festivalu je připravit nové žadatele o víza Working holiday na všechna úskalí a situace, které s programem Working holiday souvisí, navnadit nové zájemce na cestu na Nový Zéland a celkově propagovat tuto nádhernou zemi. Festival často navštěvují lidé, kteří již Nový Zéland navštívili a náš bohatý program jim dává možnost zavzpomínat na svoji cestu.

Jednodenní festival nabízí množství přednášek, zaměřených od technických informací nutných k vycestování, přes cestovatelské rady až po specifické přednášky o nejzajímavějších místech Nového Zélandu. Doprovodný program tvoří výstavy fotografií, prezentace maorského umění vyřezávání z kostí a pivovar Kocour nám vaří speciální pivo z novozélandského chmele.


www.zazijnovyzeland.cz


Obrázek