Podílím se na dalších projektech

Online hospodské kvízy, eticky udržitelný kaviár, lyžařské kempy, nadační nebo investiční fond.

Obrázek

Kvízy z Dlouhé

Projekt Dlouhovory.cz vznikl poté, co mi Covid zrušil naplánované přednášky. Rozhodl jsem se své přednášky odvysílat online, a když mi došel vlastní materiál, začal jsem zvát hosty a vysílat rozhovory. Koncept rozhovorů je u nás rozšířený, a tak jsem hledal něco nového a originálního. Kamarád Libor Potměšil mne navedl na myšlenku hospodských kvízů a mě napadlo vysílat je online.

Tak vznikl pořad Kvízy z Dlouhé, které vysílám aktuálně živě každou středu od 20 hodin a obecně zaměřené večery doplňuji tématickými večery s hostem. Klasický vědomostní kvíz má 8 témat a 40 otázek, s hosty pak většinou 6 témat a 30 otázek, protože si při vysílání také trochu povídáme. Hosty ve vysílání byli například cestovatelé Ladislav Zibura, Viktorka Hlaváčková nebo Vladimír Váchal, herec Martin Písařík či hudebník Václav Tobrman.


www.dlouhovory.cz

Kaviár

Od roku 2020 se věnuji práci pro společnost Pearla Caviar, která prodává kaviár z jeseterů chovaných na farmě v polském rybářském městě Konin. Mám na starosti jak český trh, tak oblast e-commerce.

V ČR se věnuji spolupráci s restauracemi a šéfkuchaři, pořádám festival Prague Caviar Week a ve spolupráci s PR agenturou Lucky Monkey připravujeme osvětové články o udržitelném etickém chovu jeseterů a blahodárných zdravotních přínosech kaviáru. Naším cílem je nabídnout vysoce kvalitní a přesto dostupný kaviár a ukázat lidem, jak si ho nejlépe vychutnat. Společně se špičkovými šéfkuchaři a mediální agenturou Pik:čr připravujeme sérii videoreceptů s využitím kaviáru.

Pro vaše soukromé či firemní akce vám můžeme nabídnout degustaci kaviáru v různých podobách, párování s jídlem, nápoji či čokoládou. Vyrábíme i limitované edice kaviáru pro individuální využití a máme vlastní sérii čokoládových pralinek, které se s kaviárem výjimečně snoubí.


www.pearlacaviar.cz

Obrázek
Obrázek

Lyžařské kempy

Kamarádovi Michaelovi Turkovi pomáhám s organizací kondičních lyžařských kempů s individuální výukou v Rakousku. Na kempech mám na starosti focení a hlavně stravování všech zúčastněných.

 

www.skifactory.cz

Nadační fond

Společně s kamarádem Martinem Vintrem jsme v roce 2021 založili Nadační fond Packa na lyžích, který má za cíl podporovat hendikepované lyžaře. Spolupracujeme s Centrem handicapovaných lyžařů, záštitu jsme získali od poslance a bývalého reprezentanta ve skocích na lyžích Jakuba Jandy a také od Národní sportovní agentury.

Před Vánoci 2021 jsme uspořádali první benefiční akci ve spolupráci s malířem Vladimírem Váchalem a položili tak základ nadačního fondu. V roce 2022 budeme pokračovat v akcích, ze kterých půjde výtěžek na konto nadačního fondu a prohlubujeme spolupráci s Centrem handicapovaných lyžařů i s Jakubem Jandou.


www.packanalyzich.cz

Obrázek
Obrázek

Investiční fond

V roce 2022 jsem společně s kamarádem Martinem Plkem založil investiční fond KNZ Investments s.r.o.. Tento fond je zaměřený na kvalifikované investory a zaměřuje se na investice do kryptoměn, nemovitostí a drahých kovů.


www.knzinvestments.cz